Aliağa ayakkabı tamiri için Şehmus Usta

Aliağa’da ayakkabı tamiri gerektiğinde Şehmus Usta Aliağa’dan Ayakkabı Tamiri yapan ustalardan biridir.

İstiklal Caddesi üstünde yer alan Migros’un hemen yanından aşağıya inen merdivenler var. Merdivenlerden iner inmez sağ tarafta ayakkabı tamiri yapan Şehmus Ustanın dükkanını göreceksiniz. Çok merkezi bir yerdedir.

Türk Telekom Aliağa Şubesi ile Migros İstiklal caddesi şubesinin arasında kalan merdivenin bitiminde Aliağa Ayakkabı tamiratı yapan Şehmus Ustanın dükkanı bulunmaktadır.

Dükkana yürüyerek ulaşmak en pratik yöntemdir. Otomobil kullanarak hemen önünde park yeri bulmak zordur. 30 dakikalık otopark süresi olan cepler günün pek çok saatinde doludur. Arabayla geliyorsanız, aracınızı bir arka sokağa park edebilir kafanızı rahat ettirebilirsiniz. Çalışkan Galeri yanından inip Aliağa Zabıta Müdürlüğünü geçtikten sonra göreceğiniz taksi durağından (Huzur Taksi) sola döndüğünüzde taksi durağı arkasının ücretsiz otopark olduğunu göreceksiniz. Sabah veya akşam saatleri dışında park yeri bulmak güç olduğundan, buraya park etmek yerine biraz daha ilerleyip Aliağa Balık Evi önündeki sağlı sollu yol kenarına park edebilirsiniz. Aliağa Balık Evi önünden devam eden ve Aliağa Şirinler Kırtasiye önüne kadar giden yol tek yön olduğundan sağlı sollu park ettiğinizde yolu tıkamış olmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.