Tam Aliağa’nın merkezinde, deniz kıyısında yer alan kafeterya ve restoranlara çok çok yakın modern mimari yapısı olan otel Del Puerto Hotel Aliağa. 

İletişim bilgileri web sitelerinde şu şekilde belirtilmiştir:

Kültür Mah. Fevzi Paşa Cad. No:31/A Aliağa/İzmir

0 850 480 10 50 – 0 549 807 2727

Otelimiz Türkiye’mizin en yüksek kapasiteli ilçelerinden birisi olan, üreten, geliştiren yapısıyla iş dünyasının kalbinde yer alan aynı zamanda yeşilin mavi ile buluştuğu liman şehri olan ALİAĞA’nın merkezinde bulunmaktadır.

Her odamız bağımsız iki bölüm ve özel mutfaktan oluşur, otelimiz konsept olarak sizleri evinizdeymiş gibi hissettirip aynı zamanda otel hizmetlerini ve rahatlığını yaşamanızı hedefler. Kendi bünyemizde restaurant ve özel otoparkımız bulunmaktadır.

Hizmet anlayışımız ilçemize gelen misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak ve özenle tasarlanmış nezih konseptimizle mümkün olan en yüksek konforu sağlamaktır. Konuklarımızın otel içinde ve dışında en iyi şekilde ihtiyaçlarını sağlamak yegane amacımızdır. Temizlik ve güler yüzlü hizmet, en önem verdiğimiz konuların başında gelir. 04.06.2020 tarihinde otelimiz ilk misafirlerini konuk etmeye başlamıştır. Bu sebepten dolayı binamız çok yeni ve misafirlerimizin rahat konaklaması amacı ile dizayn edilmiştir. Siz değerli konuklarımızı sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.