İzmir Aliağa Belediyesi Yeni Mahalle Düğün Salonu

Yüksek tavanı ve geniş camları ile ferah ve aydınlık olan Aliağa Belediye Düğün Salonu, sade bir salon düğünü planlayanlar için ideal bir seçenek olmasının yanı sıra, salonun organizasyonu da idealdir. Dans pisti, salonun her köşesinden görülebilmektedir. Her mevsim hizmetinizde olan Aliağa Belediyesi Yeni Mahalle Düğün Salonu, 500 kişilik kapasiteye sahiptir. Düğün Salonu, 2 bin m2 kapalı, 7 bin m2 açık olmak üzere 9 bin m2’lik alan üzerine kurulmuştur.

Düğün salonunun organizasyonu için temizlikten, dekorasyona ve misafirlerinizi ağırlamaya kadar her alanda destekçiniz olacak büyük bir ekip çalışmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel personelleriyle Aliağa Belediye Düğün    Salonu’nda özel günleriniz için en konforlu şekilde ağırlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Hizmet kalitesinin mükemmel olduğu Aliağa Düğün Salonu’nda hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için her türlü imkân mevcut bulunmaktadır. Düğün Salonu’nda ayrıca Nikah Salonu, Gelin Odası, Sanatçı Orkestra Hazırlık Odası, Fotoğraf Stüdyosu ve Kafeterya da mevcuttur.

Aliağa Belediye Düğün Salonu dekorasyonu, orkestrası, ses sistemi, ışıklandırması ve uygun fiyatları ile hayallerinizdeki düğün için doğru bir adres. İzmir Aliağa Belediyesi Yeni Mahalle Düğün Salonu’nun anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekibi bu kusursuz organizasyonun her anını kayıt altına alıp daha sonrası için fotoğraf albümleri oluşturmaktadır. Aynı ekip organizasyon videonuzu da DVD ile size daha sonrasında teslim etmektedir.

İzmir Aliağa Belediye Düğün Salonu’nun profesyonel ekibi ve organizasyon sorumlusunun size sunacağı her türlü destek ile düğün planlaması sırasında çok rahatlayacak ve misafirlerinizi mükemmel bir şekilde ağırlayabileceksiniz. İzmir Aliağa Belediye Düğün Salonu’nun eksiksiz organizasyonu ve mekân süslemeleri için mekân sorumlusu ile beraber organizasyonun detayları ile ilgili konuşabilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmir Aliağa Belediye Düğün Salonu’nun kına paketi seçeneklerini, düğün paketlerini, yemekli veya yemeksiz organizasyon seçeneklerini ve catering firmalarıyla organizasyon menüsü düzenleme seçeneklerini planlamak için de mekân sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Aliağa Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Düğün Salonu, İzmir’e 60 km kadar uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir ilinin kuzeyinde bulunan ilçe, Manisa iline de 60 km kadar uzaklıktadır. Aliağa Belediye Düğün Salonunun açık adresi: Yeni Mahallesi, Anadolu Cd. No:40, 35800 Aliağa, İzmir’dir.

İzmir’in toplu ulaşım ağlarına ve anayollara yakın Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa Belediye Düğün Salonu merkezi konumuyla dikkat çekmektedir. Muğla-Edirne-İzmir otoyolu D.550 sayesinde Aliağa ilçesine arabayla ulaşım çok kolaydır.

Toplu taşımayı kullanmayı düşünen misafirleriniz İZBAN treni 15 dakikada 1 Alsancak Terminal’den kalkarak Aliağa’ya ulaşmaktadır. Belediye Düğün Salonu tren istasyonuna 2 km uzaklıkta olup yürüyerek 30 dakika, arabayla 10 dakika uzaklıktadır.  ESHOT otobüs hatlarından 740 numaralı otobüs de Aliağa’ya yolcu taşımaktadır. Aliağa Belediyesi Yeni Mahalle Düğün Salonu, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 88 km uzaklıkta olup havaalanına özel araçla 1 saat 10 dakika uzaklıktadır.  Aliağa ilçesi İzmir popüler tatil mekanlarından Foça’ya 40 dakika, Dikili’ye 48 dakika uzaklıktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yorum bırakırsanız seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.